Skip Navigation Links
SENESTE
Nyhedsbrev august 2017
menu ny baneguide
Google

 

 

Ansvarlige og klubber i klubben
Torben Therkelsen Formand torben.therkelsen@hotmail.dk
Allan Bante Næstformand,Marketing abnante@sol.dk
Jørgen Fink kasser,IT fink@mail.dk
Niels Korsgaard Sekratær,Turnering,ungdom,elite nokorsgaard@gmail.com
Gurli Markussen Begynder gurli.markussen@gmail.com
Flemming Schütt Sponsorer fuzzy@os.dk
Kresten Riis-jensen Bane krjdanmark@gmail.com
Stephen Andersen Bygninger,klubhus stephen@folke.me.uk
John Brændgaard Handicap,regel job@mail.dk
Lars Jørgensen Orden Lars@raballowich.dk
Henrik Krogh PRO-AM henrik_krogh@live.dk
Annelise Rasmussen Tirsdagsformiddagsdamer anneliserasmussen_are@hotmail.com
Lis Petersen Tirsdagsdamer Skovkanten6@gmail.com
Dagmar Jensen Onsdagsklubben dagmar8000@gmail.com
Kurt Jensen Torsdagsformiddagsherrer jensen.kurt7@gmail.com
Claus Jeppesen Torsdags herrer cje@nybolig.dk
Allan Steen Vintergolf avsteen@yahoo.dk
Hanne Egholm Dam Kanin klubben egholmdam@gmail.com

KLUBSPONSORER/tr>
STØT VORES SPONSORER, DE STØTTER DIN GOLF KLUB.
HAR DU LYST TIL AT STØTTE EBELTOFT GOLF CLUB, SÅ KLIK HER.
KLUBSPONSOR
Nye sponsorer 2017

   

 

Klubber i klubben

Medlemmer

Gæstespillere

Kontakt

  • Ebeltoft Golf Club
    Galgebakken 14
    8400 Ebeltoft
  • www.egc.dk
  • www.ebeltoft-golfclub.dk
  • Mail post@ebeltoft-golfclub.dk
  • Tlf. +45 88913344
  • CVR.  DK-51475852
Beregn Spille HCP
EBELTOFT GOLF CLUB

Tee

Køn

Handicapindex

Spillehandicap